ПРИЇЖДЖАЙТЕ:

Ми знаходимося за адресою:

м. Київ, вулиця Олександра Кошиця, 7А

м. Київ, вулиця Героїв Дніпра, 35

м. Київ, вулиця Саксаганського, 76

Графік роботи:
Понеділок – Неділя з 09:00 до 19:00

ОТРИМАЙТЕ ВАРТІСТЬ ЗА 7 ХВИЛИН:

Я погоджуюся на обробку персональних даних

Витребування документів

Часто буває так, що виникає необхідність відновлення будь-яких особистих документів. І не завжди є можливість або час для того, щоб самостійно займатися цим питанням. Саме тому наше бюро пропонує послуги в сфері витребування документів.

Як відновити документи?

Бюро «Укрпереклад» з радістья  надасть вам свої послуги з відновлення свідоцтв про народження, шлюб та інших видів документів віддалено без вашої безпосередньої присутності. Особливо це стане актуальним, якщо ви перебуваєте в іншому місті і з якоїсь причини не маєте можливості або бажання приїхати. Також це актуально в разі якщо на даний момент ви перебуваєте в іншій країні.

Для того щоб цей процес став можливим без вашої присутності вам потрібно тільки оформити довіреність на співробітників нашого бюро.

Щоб оформити довіреність потрібно звернутися до відповідних установ, наприклад:

-якщо ви перебуваєте в межах країни для оформлення довіреності вам досить відвідати нотаріуса;

-під час перебування за кордоном ви також можете звернутися до нотаріуса. В такому випадку на всіх документах, оформлених в іншій країні повинен обов’язково стояти апостиль і вони повинні пройти легалізацію і переведені на українську мову (ми також надаємо послугу перекладу);

-отримати довіреність також можна в консульстві України за кордоном. Плюси даного оформлення в тому, що документ складається на вашій рідній мові і також не вимагає установки апостиля та проходження легалізації.

Отримати професійну консультацію щодо витребування документів різного типу ви зможете, звернувшись в Бюро перекладів «Укрпереклад». Для відновлення документів від вашого обличчя, нам буде потрібно довіреність, отримавши яку ми обговоримо деталі оплати і запустимо процес витребування оригіналів документів. Після цього ми відправимо вам документи поштою або кур’єрською службою, як в межах країни, так і за кордон.

Чому саме ми?

Наше бюро «Укрпереклад» надає своїм клієнтам різний спектр послуг протягом тривалого часу. Наша команда – це професіонали, які люблять свою роботу і дійсно розуміють всі тонкощі в оформленні документів.

Співпрацюючи з нашим бюро, ви можете бути впевнені, що зіткнетеся тільки з професіоналами своєї справи, які виконають ваше замовлення в найкоротші терміни і точно вас не розчарують!

Киев

Ежедневная курьерская доставка по Киеву с 09:00 до 19:00. Стоимость – 50 грн. Скорость доставки зависит от загруженности курьеров. Детали уточняйте в менеджеров

Украина

Отправляем документы транспортными службами (Новая Почта, УкрПочта). Стоимость по тарифу перевозчика

За границу

Отправляем документы через компанию DHL. Стоимость по тарифу перевозчика

Мы работаем только по 100% предоплате!

Способы оплаты:

  • Банковская карта (ПриватБанк, МоноБанк)
  • Наличными в офисе
  • Расчетный счет
  • Через платежную систему (QIWI, Яндекс Деньги, Банковские карты и т.д.)

I agree to the processing of personal data

Менеджер Юлія
Щодня з 09:00 до 19:00
Менеджер Дмитро
Щодня з 09:00 до 19:00
Менеджер Ольга
Щодня з 09:00 до 19:00
НАЙВИЩА ШВИДКІСТЬ:

Переклад документів

30 хвилин

Апостиль документів

2 години

Нотаріальне завірення

1 день

Довідка про несудимість

1 день

Років на ринку

Штатних перекладачів

Переводимо мов

Перекладів щодня

З НАМИ УЖЕ ПРАЦЮЮТЬ: