ПРИЇЖДЖАЙТЕ:

Ми знаходимося за адресою:

м. Київ, вулиця Олександра Кошиця, 7А

м. Київ, вулиця Героїв Дніпра, 35

м. Київ, вулиця Гончара 79/4

м. Київ, вулиця Пушкінська, 31А

Графік роботи:
Понеділок – Неділя з 09:00 до 19:00

ОТРИМАЙТЕ ВАРТІСТЬ ЗА 7 ХВИЛИН:

Я погоджуюся на обробку персональних даних

Довідка про несудимість в Україні – без особистої присутності

Такий документ як довідка про несудимість в Україні може знадобитися під час звернення до певна установа з метою підтвердження своєї несудимість на території країни. Оформити такий документ можна на всій території країни за  місцем прописки або проживання.

Необхідні документи:

  • Скан паспорта (1-а сторінка розворот, 2-а сторінка розворот, прописка), ІПН.
  • ID-картка (копія обох сторінок, скан витягу).

Навіщо потрібна довідка про несудимість та що вона собою являє?

Найчастіше довідка про несудимість громадянам України може знадобитися при виїзді за кордон, так як майже всі країни можуть її вимагати. Після  надання довідки,  документи потрібно легалізувати. Можливі вимоги до легалізації довідки про несудимість, такі:

  • нотаріально завірений письмовий переклад довідки на мову країни;
  • апостиль;
  • переклад присяжним перекладачем;
  • легалізація консульством.

Довідка про несудимість також може знадобитися іноземцям при працевлаштуванні в Україні або навпаки українцям для роботи за кордоном. Також замовляння довідки про несудимість в Україні може знадобитися підприємцям, військовослужбовцям та тим, хто планує усиновлення.

Підготовка на отримання довідки про несудимість, можуть і ті, хто хоче продовжити дозвіл на проживання, переоформити особисті документи або для надання банку та іншим організаціям.

Як отримати довідку про несудимість швидко і без клопоту?

Далеко не кожен хоче і може вистоювати довгі черги, возитися, збираючи і заповняючі всі документи і бігати по інстанціях. Це досить довго, клопітно і майже завжди коштує великих нервів.

До того ж доведеться заповнювати безліч анкет і паперів виключно українською мовою і шанси допустити помилки в заповненні іноді дуже великі. Саме для цього існують бюро, які допоможуть отримати довідку про несудимість онлайн в Україні. Для початку варто розуміти, що це дуже зручно з боку економії часу і сил. Вам не доведеться вистоювати довгі черги і взагалі кудись ходити. За помірну плату ви отримаєте документ з усіма необхідними печатками.


Замовити довідку про несудимість

Далеко не кожен хоче і може вистоювати довгі черги, возитися збираючи і запевняючи всі документи і бігати по інстанціях. Це досить довго, клопітно і майже завжди коштує великих нервів.

До того ж доведеться заповнювати безліч анкет і паперів виключно українською мовою і шанси допустити помилки в заповненні іноді дуже великі. Саме для цього існують бюро, які допомагають отримати довідку про несудимість онлайн в Україні. Для початку варто відзначити, що це дуже зручно з боку економії часу і сил. Вам не доведеться вистоювати довгі черги і взагалі кудись ходити. За помірну плату ви отримаєте документ з усіма необхідними печатками.

Замовити довідку про несудимість

Для того щоб швидко і без зайвого клопоту замовити довідку про несудимість досить звернутися в наше бюро «Укрпереклад». Досвідчені фахівці, які працюють в нашому бюро, вже не перший рік, допоможуть вам і дадуть відповідь на всі запитання. Пояснять, які документи необхідно Вам надати. Багаторічний досвід і десятки задоволених клієнтів – це гарант нашого відповідального ставлення до роботи і комфорту при нашій співпраці.

ПослугаВартість
Термін, робочих днів
Отримання довідки про несудимість1000 грн2 роб. дні (подання заявки до 15.00, після цього термін подання переноситься на наступний день)

4005 роб. днів

Київ

Щоденна кур’єрська доставка по Києву з 09:00 до 19:00. Вартість – 100 грн. Швидкість доставки залежить від завантаженості кур’єрів. Деталі уточнюйте у менеджерів

Україна

Відправляємо документи транспортними службами (Нова Пошта, УкрПошта). Вартість за тарифом перевізника

За кордон

Відправляємо документи через компанію DHL. Вартість за тарифом перевізника

Ми працюємо тільки по 100% передоплаті!

Способи оплати:

  • Компанії (ПриватБанк, Монобанк)
  • Готівкою в офісі
  • Розрахунковий рахунок
  • Через платіжну систему (QIWI, Яндекс Гроші, Банківські карти, тощо)

I agree to the processing of personal data

Зв’яжіться з Вашим менеджером
Кузьменко Леся
Щодня з 09:00 до 19:00
viber
whatsapp
telegram
Драгіч Тамара
Щодня з 09:00 до 19:00
Вікторія Гензицька
Щодня з 09:00 до 19:00
viber
whatsapp
telegram
НАЙВИЩА ШВИДКІСТЬ:

Переклад документів

30 хвилин

Апостиль документів

2 години

Нотаріальне завірення

1 день

Довідка про несудимість

1 день

Років на ринку

Штатних перекладачів

Переводимо мов

Перекладів щодня

З НАМИ УЖЕ ПРАЦЮЮТЬ: